Genc Kimya Hakkında

Genç Gıda Kozmetik ve Kimyasal Ürünler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 2002 yılında kurulmuştur. Tesislerde kullanılmakta olan üretim araçları sektördeki deneyimi 30 yılı aşmış olan Kortaş Makina tarafından imal edilmiştir. Kurucuları Türkiye'deki en büyük Kozmetik ve Temel Temizlik Maddeleri üreten firmalarda uzun yıllar çalışarak edindikleri tecrübelerini bir araya getirerek, ülkemize üretim yaptığı her konuda sürekli en iyi ürünü piyasaya sunmayı amaçlamıştır.

Aynı zamanda Etiyopya'nın başkenti olan Addis Ababa şehrinde Sıvı Deterjan ve Kozmetik ürünlerin üretimini yapmaktayız.

Şirketimizin temelde kuruluş amacı; büyük firmalarla işbirliği içerisinde "Özel Markalı Ürünler" ( Private Label ) üretmek ve bu işbirliğinden edindiği knowhow ile kendisini daha ileriye taşımaktır. Ayrıca kendi markalarına da yatırım yaparak iç piyasada ve dış piyasalarda müşteri memnuniyeti odaklı ürünler üreterek pazardaki payını her geçen gün arttırmaktadır.

Şirketimizin temel hedefi; kazan-kazan-kazan ilkesiyle çalışarak üretici, tedarikçiler ve müşteri memnuniyetini bir arada sağlamaktır. Politikalarımız; ürünlerin kalitesini sürekli olarak geliştirmek, müşterilerin beğenisini devamlı kılmak, verimliliği yükselterek maliyetleri düşürmek, bunların yanısıra kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanmak, üretim yaparken çalıştığımız çevreye saygı göstermek ve modern tesislerde üretim yaparak personel mutluluğunu ve motivasyonunu arttırmaktır.

Firmamız, hızla gelişen sektörde politikalarını her zaman ileriye dönük yapmakta; GMP (İyi Üretim Uygulamaları) ve ISO 9001:2008 uluslararası Kalite Yönetim Sistemleri faaliyetlerini hızla yürütmektedir.

 

{ Tasarım : Murat Rahna }

© 2002 - 2020 Genç Gıda Kozmetik ve Kimyasal Ürünler San. ve Tic. Ltd. Şti.